ekspresik 161 17

Ekspresik

Nasz redaktor Pan Michał Sandomierski uzyskał tytuł licencjacki z Prawa Administracyjnego na łódzkim Uniwersytecie – gratulujemy.

W Łodzi odbył się spacer w obronie puszczy Białowieskiej. Niestety większość zgromadzonych tam „ekologów” tak naprawdę nie wie o co chodzi. Uważają, że puszczę wycina PIS dla swych celów, celów wyłącznie ekonomicznych. Pytani czy wiedzą, że część z wycinanych drzew jest zarażonych kornikiem i że jest to sposób ratowania drzewostanu – odpowiadają, że to wyłącznie demagogia. Protestujących mniej  interesowało, że polskie władze chcą wykreślenia Puszczy Białowieskiej z rejestru UNESCO co rzeczywiście bardzo by zagroziło przyszłości puszczy, za to chcą bronić suchych świerków które należy wyciąć w celu ochrony drzewostanu. Ciekawe co na to prawdziwi leśnicy?

Czy w Łodzi kroi się nowa afera kamienicowa? Osoby związane z osobą Jadwigi M. informują, że znów Zbigniew Ł. rozpoczął działania, tym razem chodzi o przejecie nieruchomości przy ulicy Składowej 32.

W dniu 24 czerwca na Widzewie  Stowarzyszenie Skorpion zorganizowało  turniej tenisa stołowego. Impreza zgromadziła wielu uczestników i zakończyła się organizacyjnym sukcesem.

 

www.000webhost.com