ekspresik162-17

Ekspresik

Niedawno na płaskowyżu Nasca uczeni znaleźli szczątki humanoida posiadającego wydłużoną czaszkę oraz tylko po trzy palce u rak i nóg. Ten humanoid zmarł pomiędzy III a IV wiekiem naszej ery.

Z tajnego sondażu, zamówionego przez PiS wynika, że gdyby PO i Nowoczesna połączyły siły, mogłyby razem liczyć na 40 proc. poparcia i wygraną w wyborach, podczas gdy PiS zdobyłby 36 proc. głosów. Wyniki badania opublikował „Fakt”. Według sondażu, do którego dotarł „Fakt”, koalicja PO i Nowoczesnej uzyskałaby najwięcej głosów. PiS znalazłby się na drugim miejscu. Do Sejmu weszliby jeszcze Kukiz’15 (9 proc.), SLD (6 proc.) i PSL (5 proc.). W przeliczeniu na mandaty PO, Nowoczesna, SLD i PSL zdobyliby łącznie 244 miejsca, a PiS razem z Kukiz’15- 215 miejsc.

Badania przeprowadzone na rzecz TV Republika ukazują jednak, że sondaż nie był wiarygodny, zakładał łączne działania obu partiijako jednej listy wyborczej. Przy tej samej analogii PiS i Kukiz’15 otrzymują już poparcie na poziomie 50%. Do Sejmu weszliby jeszcze PO-Nowoczesna 25% głosów),PSL 8%, Korwin 5%. Narodowcy 5% . Poza parlamentem SLD 4%, Stronnictwo Ludowe „Ojcowizna” RP 3%, ZL 7%, Samoobrona Odrodzenie 2%. Badania przeprowadzona grupie 1000 osób w I wariancie – 96%, w II wariancie 93%

Skrajne feministki nie są zainteresowane podjęciem pracy zarobkowej, według ostatnio przeprowadzonej sondy ulicznej uważają, że ich pracą czy też zajęciem jest głoszenie poglądów feministycznych i z tego tytułu społeczeństwo powinno je utrzymywać.

Czy czeka nas Czexit? Według byłego prezydenta Vaclava Klausa, Czechy powinny poważnie rozważyć kwestię „Czexitu”. – Nadszedł czas, aby przygotować wyjście naszego kraju z Unii Europejskiej. To jedyna dobra ścieżka dla Czech, nasz głos jest ignorowany – stwierdził Klaus.

Polscy muzułmanie boją się napływu uchodźców islamskich. Jak powiedział redaktorowi naszej gazety polski muzułmanin wielowiekowe dziedzictwo kulturowe powoduje to, że chcą oni spokojnie wyznawać Islam natomiast nie chcą prawa Szariatu, a kobiety nie chcą nosić burek ani być ograniczane w zdobywaniu wiedzy.

Podczas II wojny światowej zniszczony został m.in. nasz przemysł kolejowy i energetyczny a także miasta. Według szacunków eksperta Niemcy są nam winni niemal 3 bln zł nie licząc szkód dla poszczególnych obywateli. Temat reparacji wojennych wrócił w sobotę za sprawą przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na kongresie tego ugrupowania. Ekspert do spraw międzynarodowych Grzegorz Kostrzewa-Zorbas twierdzi, że Polska z niczego nie zrezygnowała. – Polska nie zarejestrowała w Biurze Prawnym ONZ zrzeczenia się odszkodowań od Niemiec – powiedział kilka lat temu Kostrzewa-Zorbas. Uważa on, że Polska może żądać od Niemiec aż trzech bilionów złotych i to bez oprocentowania za zwłokę.

W Polsce jako jednym z trzech krajów na świecie (USA, Chiny) opracowano skuteczną metodę zgazowywania węgla. Przy niewielkich inwestycjach i dofinansowaniu na jakie zgodziła się Unia Europejska sektor górniczy może stać jednym z najbardziej rentownych sektorów pod warunkiem, że nie sprzeda się polskich kopalń w ręce kapitału obcego ani tez nie będzie się likwidowało bezsensownie kopalń jak próbowano zrobić to z kopalnią Krupiński.

Dziennikarz śledczy Witold Gadowski za pośrednictwem serwisu Twitter ujawnił, że dniu 4 lipca br. doszło do bijatyki w jednym z warszawskich meczetów! – Bijatyka w meczecie na Wiertniczej w Warszawie. Biją się dwie frakcje. Sześć radiowozów policji i „Solid”. Szef MZR chciał przejąć meczet – pisze Witold Gadowski.

W Niemczech wchodzi nowa ustawa o prostytucji, która spowoduje z jednej strony stygmatyzację społeczną prostytutek a z drugiej biurokratyzuje te usługi. Władze niemieckie chcą wprowadzenia tego typu przepisów w całej Unii Europejskiej, a więc też legalizację prostytucji w Polsce.

www.000webhost.com