Gra World of Tanks (WOT )

Gra World of Tanks (WOT )

Szwedzka linia

Gra World of Tanks doczekała się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią wprowadzone zostało nowe, szwedzkie drzewko technologiczne. Było ono szumnie zapowiadane zwłaszcza dużo pisano i przedstawiano filmy dotyczące „niszczycieli czołgów”

Przygodę ze szwedzkimi tedekami zaczynamy od Pvlvv fm/42. – niszczyciela II tieru ( poziomu). I mamy pierwszą minę, na działku magazynkowym 20 milimetrów o ile nie trafimy na poziom wyższy niż drugi można w miarę grać. Mówię tu o przeciętnych graczach a nie zawodowych youtuberach . Wadą jest niska penetracja, raczej słabe ukrycie i mała ilość życia. Celność na większe odległości jest praktycznie losowa a przecież niszczyciel służy do kampienia strzelania z ukrycia i powinien być snajperem.

Na trzecim tierze spotykamy się z LKW 72. ładna sylwetka ale to niecelny papier. Pociski lecą wolna i mają słabą penetrację, praktycznie trzeba strzelać z „Golda” a na tego wielu początkujących graczy nie może sobie pozwolić. Działo 75 milimetrów wygląda dobrze na trzecim tierze z penetracją 97 milimetrów ale to kartoflarz i do tego niecelny. Pociski odbiją się nawet od Matyldy i przodu Lee a przecież czołg ten jest losowany nawet przeciwko poziomowi piątemu i wobec tak popularnych kawulców jest bezradny. By nim grać bez stresu trzeba kupować pociski goldowe a i tak lecą stosunkowo wolno.

Na czwartym tierze napotykamy się na SAV m/43. Z działem 75 mm L 50 tedek jest w miarę dobry na czwarte i piąte triery a nawet jako tako radzi sobie z „Medami” VI tieru. Nawet jeśli gracz jest przeciętny nie musi stosować pocisku goldowych natomiast winie zamontować moduły: przeładowania i szybszego celowania. Odradzam natomiast stosowanie trola – bardzo niecelny, tragicznie długi czas skupiania celownika – 3.5 sekundy i bez amunicji goldowej praktycznie bezradny. Mimo wszystko jest to pojazd dobry i lepszy niż Lkv 103

Lkv 103- To już jest tragedia, życia zaledwie 350 na V tierze i do tego papierowy pancerz. działo daje niby dużo uszkodzeń bo 300 ale skupia się bardzo wolno i tak samo wolno lecą pociski a do tego to kartoflarz, niecelny kartoflarz. Choć w informacjach wpisana jest penetracja 120 na podstawowych i 140 na złocie to pociski potrafią się odbić nawet od pancerz 50-60 milimetrów. zwłaszcza na dalszych dystansach. Co gorsze potrafią się odbijać także od boków czy wieży DW 2. Niszczyciel ten nie nadaje się do snajpienia a przecież taka jest rola tedeków.

Patrząc na to drzewko technologiczne zastanawiam się o Wormingejdowi chodziło bo na pewno nie o przyjemność z gry dla graczy – najpewniej by kupować złoto.

Patrząc na innych znanych youtuberów chociażby takich jak Hallak nie zauważyłem by pokazywali epickie bitwy na Lkv 103 wiec to już wskazuje, że czołg jest kiepski.

 

A wy co o tym sądzicie?

Zapraszam do przesyłania do naszej redakcji swych opinii.

 

Szef redaktorów technicznych wspominał, że być może powstanie specjalna strona przy naszej gazecie na której będą prezentowane wasze filmiki jeśli je przyślecie.

 

Tansman

www.000webhost.com